Mieszkanie 2 pokoi 76 m² Obzor, Bułgaria

Obzor, Bułgaria
$78,226
$1,029/m²
;
In CRM: 33602546
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,029/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

dowód tożsamości 33602546
Jest on oferowany na sprzedaż:
Dwupokojowa maisonette z widokiem na basen w kompleksie Cliff Beach, Obzor, Bułgaria.
Cena: 64,350 euro
Lokalizacja: Przegląd
Pokoje: 2
Powierzchnia całkowita: 77 m kw.
. Opłata za wsparcie: 13.80 euro / m2. Podłoga: 1 / 2

Faza budowy: Ustawa 16 zakończona
Płatność:
2000 euro depozytu,
100% po podpisaniu notarialnego aktu własności.

Oferujemy na sprzedaż piękny jednopokojowy apartament z widokiem na basen w kompleksie "The Cliff Beach & Spa Resort", położony na pierwszej linii w nadmorskim kurorcie miasta Obzor, zaledwie kilka metrów od plaży i morza.

Kompleks zachwyca unikalną konstrukcją, wysoką jakością konstrukcji i licznymi udogodnieniami. Właściciele i goście mają do dyspozycji ogromny obszar krajobrazowy, obszary rekreacyjne, duży basen z częścią dziecięcą, restaurację i bar, całodobową recepcję, plac zabaw, siłownię, kryty basen, centrum SPA, saunę, ochronę i nadzór wideo, parking, całoroczny serwis, sale konferencyjne.

Kompleks znajduje się poza miastem, który jest doskonałą okazją do relaksującego wypoczynku, z dala od hałasu ośrodka. W ciągu 5 minut jazdy lub 10 minut jazdy na rowerze, można znaleźć wiele sklepów, restauracji, atrakcji letnich, klubów i zakładów.

Apartament jest przestronny i bardzo funkcjonalny, z następującym rozmieszczeniem: duża hala wejściowa, salon z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialnia na drugim piętrze, dwie łazienki z WC i wanną, dwa tarasy, dziedziniec i basen. Jest sprzedawany w doskonałym stanie, dobrze wyposażone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia.