Mieszkanie 1 pokój 55 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$75,292
$1,369/m²
;
In CRM: 353485
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.05.2026

• Adres
    9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,369/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Opis

Przestronne Studio Budapeszt 124; Orchidea Fort Garden, Sunny Beach IBG Real Estates oferuje na sprzedaż ten przestronny i dobrze rozproszony apartament w Orchid Fort Garden, położony w Sunny Beach, w pobliżu parku wodnego i w odległości spaceru od centrum. Apartament znajduje się na trzecim piętrze i ma powierzchnię 55.19 m kw. (powierzchnia 48.15 m kw.). Sprzedawane jest umeblowane i wyposażone, gotowe do natychmiastowego użycia lub wypożyczenia. Układ: • sala wstępna • przestronny pokój z kuchnią, jadalnią i miejscem do spania • łazienka z WC • balkon ✔ Ustawa 16 ✔ Umeblowane i wyposażone O Orchid Fort Garden: Kompleks jest częścią dobrze znanych kompleksów Fort Noks i oferuje szeroki zakres udogodnień: 9 basenów • 2 restauracje • połączone pola sportowe • pole golfowe • parkowanie • terenów zielonych • ochrona i konserwacja przez cały rok Kompleks jest idealny na wakacje, stałe życie i wynajem inwestycji. Roczna opłata za utrzymanie: 14 EUR / m2 📞 Skontaktuj się z IBG Real Estates, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować oglądanie!