Nieruchomości komercyjne na sprzedaż w Albania strona 10

;
533 obiekty total found
Nieruchomości komercyjne 54 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 54 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 54 m²
Liczba kondygnacji 8
The environment is positioned on the edge of Dritan Hoxha Street. It has a glass facade and…
$201,495
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Nieruchomości komercyjne 62 m² w Bashkia Durres, Albania
Nieruchomości komercyjne 62 m²
Bashkia Durres, Albania
Pokoje 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 62 m²
Środowisko znajduje się na 0. piętrze nowego budynku (Bruci Building) w obszarze Plaža w pob…
$119,619
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Gotowy biznes 45 m² w Tirana Municipality, Albania
Gotowy biznes 45 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 45 m²
Liczba kondygnacji 8
W pełni funkcjonalny biznes z działalności w dziedzinie rozrywki i edukacji dla dzieci jest …
$29,159
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 103 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 103 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 103 m²
Commercial space for sale at Square 21, Kavajes Street! • Area: 112 m² • Net Rent: 2400 EUR…
$658,060
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 108 m² w Bashkia Vlore, Albania
Nieruchomości komercyjne 108 m²
Bashkia Vlore, Albania
Powierzchnia 108 m²
Obiekt składa się z 57m ² mieszkania, jednostki handlowej 51m ² i 51m ² ziemi, oferując komp…
$115,886
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Sklep 119 m² w Tirana Municipality, Albania
Sklep 119 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 119 m²
Liczba kondygnacji 7
Obszar Paskuqan jest jednym ze stref, które doświadczyły szybkiego rozwoju w Tiranie. Bardzo…
$327,008
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 750 m² w Vaqarr, Albania
Nieruchomości komercyjne 750 m²
Vaqarr, Albania
Pokoje 4
Sypialnie 4
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 750 m²
Piętro 1/3
Multifunctional space for sale in Pezë! • 3 floors • Total area: 1,525 m² • Building area…
$582,354
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Magazyn 28 m² w Bashkia Durres, Albania
Magazyn 28 m²
Bashkia Durres, Albania
Powierzchnia 28 m²
Piętro -1/10
Garaż znajduje się na 1 piętrze budynku w centrum Durres, w pobliżu Flagship Center. Ma wewn…
$33,461
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Nieruchomości komercyjne 42 m² w Bashkia Durres, Albania
Nieruchomości komercyjne 42 m²
Bashkia Durres, Albania
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 42 m²
Liczba kondygnacji 12
Sklep znajduje się na parterze nowego budynku w Ish- Urt, Durres. Posiada 41,62 m2 powierzch…
$79,498
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Nieruchomości komercyjne 180 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 180 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 180 m²
Piętro 1/8
Business unit for sale in Selvia with perfect location!!! The environment is located on the …
$698,825
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Sala konferencyjna 1 057 m² w Berxulli, Albania
Sala konferencyjna 1 057 m²
Berxulli, Albania
Powierzchnia 1 057 m²
Piętro 1/1
Na sprzedaż znajduje się działka o powierzchni 2000 m ² z magazynem o powierzchni 1057m ² o …
$1,17M
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 35 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 35 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Powierzchnia 35 m²
Piętro 4/12
Miejsce handlowe na sprzedaż w Centrum Handlowym ETC. Przestrzeń ma wewnętrzną powierzchnię …
$192,031
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Business Unit For Sale In Lungomare Vlore Albania w Bashkia Vlore, Albania
Business Unit For Sale In Lungomare Vlore Albania
Bashkia Vlore, Albania
Powierzchnia 178 m²
Liczba kondygnacji 10
Nieruchomość komercyjna z widokiem na plażę na sprzedaż we Wlorze w Albanii. Czekasz na idea…
$1,24M
Nieruchomości komercyjne 35 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Powierzchnia 35 m²
Piętro 4/12
Commercial space for sale in the ETC Shopping Center. The space has an internal area of 35.5…
$188,822
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 50 m² w Orikum, Albania
Nieruchomości komercyjne 50 m²
Orikum, Albania
Powierzchnia 50 m²
✅ Cena: 105,000 euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia: 50m2Obszar, w którym znajduj…
$121,150
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Pomieszczenie biurowe 140 m² w Tirana Municipality, Albania
Pomieszczenie biurowe 140 m²
Tirana Municipality, Albania
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 140 m²
Piętro 4/8
We offer an office for sale in the heart of the block in a new building with an elevator. It…
$805,597
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 52 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 52 m²
Tirana Municipality, Albania
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 52 m²
Liczba kondygnacji 7
Commercial unit for sale in one of the most frequented and sought-after areas of Tirana, Bog…
$308,648
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 108 m² w Kashar, Albania
Nieruchomości komercyjne 108 m²
Kashar, Albania
Powierzchnia 108 m²
✅ Cena: 4200 euro / m2 (453,180 euro)✅ Powierzchnia: 107.9m2✅ Czas trwania: 4 lata - 2029.Do…
$535,074
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Zakład produkcyjny 3 232 m² w Bashkia Durres, Albania
Zakład produkcyjny 3 232 m²
Bashkia Durres, Albania
Powierzchnia 3 232 m²
Liczba kondygnacji 4
Budynek i ziemia na sprzedaż w Xhafzotaj, Shijak - Durrës Road, w pobliżu Brunes. Obiekt ma …
$2,42M
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
AFS Real Estate Management
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano, Українська
Pomieszczenie biurowe 82 m² w Tirana Municipality, Albania
Pomieszczenie biurowe 82 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 82 m²
Piętro 7/40
Premium Office for Sale - Centrum 1!Miejsce biurowe oferowane na sprzedaż w jednej z najbard…
$785,120
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 59 m² w Kashar, Albania
Nieruchomości komercyjne 59 m²
Kashar, Albania
Powierzchnia 59 m²
✅ Cena: 4200 euro / m2 (246,540 euro)✅ Powierzchnia: 58.7m2✅ Czas trwania: 4 lata - 2029.Dos…
$291,092
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Nieruchomości komercyjne 108 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 108 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 108 m²
Piętro 2/10
Miejsce handlowe na sprzedaż w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów Tirana, w pobliżu K…
$373,237
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Nieruchomości komercyjne 50 m² w Tirana Municipality, Albania
Nieruchomości komercyjne 50 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 1
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 50 m²
Liczba kondygnacji 10
Przestrzeń znajduje się na parterze nowego budynku w pobliżu dawnego Aviation Field, ułożone…
$174,955
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Pomieszczenie biurowe 291 m² w Tirana Municipality, Albania
Pomieszczenie biurowe 291 m²
Tirana Municipality, Albania
Pokoje 5