Sklep 190 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$584,317
$3,075/m²
;
In CRM: 5303456
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.01.2026

• Adres
    Rruga Petro Nini Luarasi, 57 Honorary Consulate of South Africa

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,075/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2005
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Powierzchnia komercyjna w pobliżu Baletu, w gminie nr 2, o łącznej powierzchni 190 m ². Przestrzeń znajduje się 4 piętra poniżej piętra 0, z łatwym dostępem i bardzo funkcjonalny dla różnych działań biznesowych. Obiekt posiada 2 oddzielne wejścia, 2 toalety i 2 oddzielne pokoje, dzięki czemu nadaje się do różnych aranżacji przestrzennych. Miejsce jest idealne dla restauracji, sklepu, biura, kliniki lub innych rodzajów firm. Dzięki swojej korzystnej pozycji i dużej powierzchni przestrzeń ta oferuje maksymalną elastyczność dla rozwoju Twojej działalności.

Lokalizacja na mapie

Albania, Tirana Municipality, Tirana
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty