Nieruchomości komercyjne 216 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$554,024
$2,565/m²
;
In CRM: 4632144
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $2,565/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    216 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2021
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Miejsce handlowe na sprzedaż w Misto Mame. Przestrzeń znajduje się na 1 piętrze nowego budynku i posiada otwartą przestrzeń z widokiem na główną ulicę. Powierzchnia całkowita wynosi 216m2. Ma wysokość 4.40m. Ze względu na wysokość, przestrzeń oferuje możliwość przekształcenia w duplex. Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, prosimy o kontakt!

Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty