3 bedroom villa 275 m² Radovici, Montenegro

Radovici, Montenegro
$3,90M
$14,191/m²
;
In CRM: 75673
ID of the ad on the website or in the company’s CRM
Last update: 13/11/2025

Bedrooms
    3
  • Bathrooms
    Bathrooms
    3
  • Total area
    Total area
    275 m²