Condo 4 pokoi Ban Na Chom Thian, Tajlandia

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City
$1,17M
$5,370/m²
;
In CRM: 1133538
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Jomtien Sai Nueng, 99 moo 1 Suttangrak

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,370/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    217 m²

Opis

Luksusowe Condo na sprzedaż Reflection Jomtien Beach Beachfront

To luksusowe mieszkanie na sprzedaż w Reflection Jomtien Beach Pattaya oferuje premium beachfront stylu życia z pięknym widokiem na ocean. Dlatego jest idealny dla kupujących, którzy chcą przestrzeni, komfort, i bezpośredni dostęp do plaży w high-end projektu.

Jednostka dysponuje dużą przestrzenią mieszkalną o powierzchni 217 m2 z 3 sypialniami oraz pokojem niani i 5 łazienkami. Układ jest przestronny i dobrze zaprojektowany do długotrwałego życia. Ponadto mieszkanie składa się z dwóch kuchni, co zwiększa elastyczność w codziennym użytkowaniu. Ponadto, są dwa balkony, z widokiem na morze z przodu i z tyłu widok na góry, tworząc wyjątkową i relaksującą atmosferę. Nieruchomość jest przyjazny dla zwierząt domowych i jest w ramach kwoty zagranicznej, co nadaje się do międzynarodowych nabywców. Opłata za transfer jest dzielona 50 / 50.

Cechy własności:

  • 3 sypialnie + pokój niani
  • 5 łazienek
  • Rozmiar 217 m2
  • Dwa balkony (widok na ocean i widok na góry)
  • Dwie kuchnie
  • Przyjazny dla zwierząt domowych
  • Kwota zagraniczna
  • Opłata transferowa 50 / 50
  • Przestronny układ
  • Luksusowa jednostka nabrzeża

Wyposażenie:

  • Basen nad morzem
  • Centrum fitness
  • 24- godzinna ochrona
  • Parking
  • Bezpośredni dostęp do plaży

Lokalizacja / Inwestycje: Reflekcja Jomtien Plaża znajduje się w pierwszej części plaży w Jomtien. Ponadto oferuje łatwy dostęp do restauracji, kawiarni i głównych dróg. Dlatego jest idealny do luksusowego życia i wysokiej klasy inwestycji z dużym zapotrzebowaniem na wynajem.