Mieszkanie 4 pokoi 460 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$1,16M
$2,512/m²
;
Data aktualizacji: 7.05.2026

Cena za m²
    $2,512/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    460 m²

Opis

NAI22800

Ta nowo wybudowana willa jednopiętrowa przeznaczona jest do relaksującego życia tropikalnego, mieszania hojnej przestrzeni wewnętrznej z pięknie zaplanowanymi obszarami na zewnątrz. Z tylko trzy wille dostępne na ostatecznych działkach, jest to rzadka okazja, aby zabezpieczyć prywatny dom, który działa tak samo dobrze, jak stałe miejsce zamieszkania lub nieruchomości wysokiego popytu. Wysokie sufity w całym i bezpośredni dostęp do basenu z głównej sypialni stworzyć światło, otwartą atmosferę, która czuje się zarówno elegancki i komfortowy.

Kluczowe zalety:

  • Tylko 3 ekskluzywne wille dostępne na ostatecznych działkach
  • Jednopiętrowy układ z wysokimi sufitami
  • 4 sypialnie, wszystkie z łazienką
  • Prywatny basen z jacuzzi i bar przy basenie
  • Silny potencjał zarówno prywatnego użytku, jak i dochodów z wynajmu
  • Budowa już rozpoczęła się wraz z ukończeniem spodziewanego połowy 2026 lub wcześniej

Lokalizacja:
Położony w spokojnej dzielnicy mieszkalnej, willa oferuje prywatność i spokojne środowisko życia bez zakłóceń partii. Obszar ten zapewnia wygodny dostęp do podstawowych codziennych, międzynarodowych szkół, jadalnia i udogodnienia stylu życia. Popularne plaże, obszary handlowe i kluczowe połączenia drogowe znajdują się w odległości krótkiej jazdy, co czyni lokalizację praktyczną zarówno dla długoterminowego życia i wypoczynku.