Mieszkanie 1 pokój 47 m² Karon, Tajlandia

Tajlandia, Karon
$210,461
$4,478/m²
;
Data aktualizacji: 11.05.2026

• Adres
    Patak Soi 2

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,478/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Opis

KAT4571

Stylowy, nowoczesny rozwój składa się z 30 apartamentów z jedną sypialnią, jedną łazienką, salonem, kuchnią zachodnią, prywatnym basenem i 1 apartamentem na szczycie budynku z dwiema sypialniami, dwoma łazienkami, salonem, kuchnią zachodnią i dużym tarasem z prywatną jacuzzi.

Jego cechy składają się z okrągłych linii geometrycznych, które są lekkie, płynne i przywołujące ruch fal. Duże tarasy są dostępne przez podłogę do sufitu szklane drzwi, które otwierają się, aby objąć naturalne otoczenie światła i tropikalnych krajobrazów.

Wszystkie apartamenty posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację w całym, kablowo-satelitarnym / kablowym kable zainstalowane, Wi- Fi połączenie internetowe i są w pełni wyposażone w system alarmowy i przeciwpożarowy.

Opcja programu wynajmu:

Roczny dochód z wynajmu jest podzielony na 70% dla właściciela i 30% dla spółki zarządzającej, opłata utrzymania 60 THB m2 / miesiąc, użyteczności publicznej (zużycie energii elektrycznej / wody) i fundusz tonący (ome time payment).