Willa 4 pokoi 346 m² Thalang, Tajlandia

Thalang, Tajlandia, Thep Krasatti
$1,26M
$3,628/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    346 m²

Opis

Wyjątkowa wartość 124; Brand New 4- Bedroom Villa in Foresta Estate, Pru JampaOffered at THB 41,000.000 (~ USD 1,2M) Plan rozmieszczenia dostępne 124; Freehold & Leasehold opcje Rzadka okazja, aby nabyć najdroższą willę w południowej części posiadłości Foresta - gotowej do przeprowadzki w rezydencji 4-pokojowej w ramach nowego, premium rozwoju, oferującego infrastrukturę najwyższej klasy w obszarze Bang Tao. Zbudowany przez jednego z najbardziej szanowanych deweloperów Phuket, ten nowo ukończony dom nigdy nie został wynajęty i jest w pełni umeblowany i wyposażony w wysokiej jakości urządzenia, gotowe do natychmiastowego obsadzenia lub inwestycji pod klucz. Na hojnej 532,5 m kw. dzia ³ ce willa zapewnia 346 m kw. mieszkañ jednopoziomowych, z 4 przestronnymi sypialniami, 4,5 łazienkami, dedykowaną pralnią i otwartym planem, który bezproblemowo łączy siê z plenerem. 4 x 9.75m prywatny basen i tropikalny ogród tworzą spokojne rekolekcje, oprawione przez współczesną tropikalną architekturę azjatycką. Opcje własnościowe obejmują darmowy i leasehold, oferując elastyczność do długoterminowych celów. Mieszkańcy cieszą się dostępem do bezpiecznej i dobrze zarządzanej społeczności z klubem z siłownią i restauracją, plac zabaw dla dzieci i 24 / 7 strzeżone bezpieczeństwo - wszystkie w szybko rosnącej dzielnicy Phuket Pru Jampa, zaledwie kilka minut od plaż, zakupy i udogodnienia stylu życia Bang Tao i Layan. Kluczowe cechy: 532,5 m kw. 124; Built- up: 346 m kw. 4 sypialnie 124; 4.5 łazienki 124; Single- piętrowy projekt W pełni wyposażony w urządzenia 124; Nigdy nie wynajmowany prywatny basen, ogród i bezszwowy przepływ wewnętrzny Brand- nowy - zakończony koniec 2024 Rządowa elektryczność i ceny wody Miesięczna opłata CAM: THB 10,640 Jest to wyjątkowa oferta dla kupujących poszukujących wysokiej jakości domu w prestiżowej posiadłości - czy to na pełne życie, wakacje, czy długoterminowe inwestycje na pożądanym zachodnim wybrzeżu Phuket. Skontaktuj się z nami w celu przeprowadzenia inspekcji.