Willa 3 pokoi 285 m² Si Sunthon, Tajlandia

Tajlandia, Si Sunthon
$168,114
$590/m²
;
Data aktualizacji: 12.12.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    285 m²

Opis

Cena specjalna: Tylko 5,39 mln THB Odkryj wielką wartość w tym dobrze utrzymanym domu znajduje się w spokojnej Suan Neramit Village 5 w Thalang. Idealny dla rodzin lub osób poszukujących spokojnego środowiska życia, ten dom oferuje praktyczną przestrzeń i komfort w niepokonanej cenie. Baan Suan Neramit 5 to projekt mieszkaniowy położony w dzielnicy Si Sunthon w Thalang, Phuket. Ta dobrze ugruntowana społeczność składa się z 215 jednostek i została ukończona w listopadzie 2016 r. Wioska jest dogodnie położony około 3,8 km od stylu życia Robinson Thalang, zapewniając łatwy dostęp do zakupów, jadalnia i inne udogodnienia. Dodatkowo, jest około 25 km od międzynarodowego lotniska Phuket, co sprawia, że dostępne zarówno dla mieszkańców i odwiedzających. Okolica oferuje wiele sklepów, restauracji i obiektów zdrowotnych. Na przykład 7- Jedenaście sklep spożywczy znajduje się zaledwie 960 metrów od hotelu, a kilka lokalnych restauracji są w odległości spaceru. Nieruchomości Szczegóły: 3 Sypialnie 2 Bathrooms Land Area: 320 m2 Zawiera 3 klimatyzatory - Darmowy cieszyć się wygodnym dostępem do głównych dróg, lokalnych rynków, szkół, i wszystko, co obszar Thalang ma do zaoferowania. 📞Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zorganizować oglądanie - ta umowa nie potrwa długo!