Willa 3 pokoi 160 m² Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$333,559
$2,085/m²
;
In CRM: 180029
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    432 m²

Opis

Szukasz idealnej willi na wakacje czy rodzinny ruch? Następnie przedstawiamy Państwu zupełnie nowy projekt kompleksu willi z basenem Garden Ville 8 w Huayai Pattaya. Ten niesamowity projekt 21- willi oferuje wygodną, ale cichą lokalizację, idealną dla rodzin, znajduje się w pobliżu szkół i popularnych atrakcji turystycznych w okolicy, w tym pływające rynki w 4 różnych regionach, Wschodnie Narodowe Centrum Sportowe i piękne plaże Jomtien i Na Jomtien. Z łatwym dostępem do nowej autostrady i stacji kolejowej dużych prędkości, będzie tylko 10 minut od Jomtien i 3 kilometry od Sukhumvit Road. Domy są zaprojektowane zgodnie z normami europejskimi, mają przestronne układy i sufity 3 metry wysokości, a ze względu na panoramiczne okna, przestrzeń wewnętrzna jest doskonale wypełniona światłem. Każda willa znajduje się na przestronnej działce tak, że każdy właściciel ma swoje przyległe terytorium, gdzie duży basen z tarasem do wypoczynku, jak również tropikalny ogród można znaleźć. Projekt prezentuje dwa rodzaje willi - typ A i typ B, o powierzchni 160 m2. Grunty o różnych obszarach: od 330 m2 do 880 m2 Pokryty parking Pool (płatny dodatkowo) Kryty teren rekreacyjny przy basenie 3 sypialnie (+ możliwość projektowania dodatkowych sypialni) 4 w pełni wyposażone łazienki Kuchnia-salon Summer (Thai) kuchnia w ogródku Czyste wykończenia Woda i liczniki energii elektrycznej INFRASTRUKTURA Oświetlenia: Chroniona wioska Domek Wideo Surveillance Management Company