Mieszkanie 12 pokojów 520 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$722,710
$1,390/m²
;
In CRM: 179893
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Cena za m²
    $1,390/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    12
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    12
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    520 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Business pod klucz, pensjonat na jomtien, 5 pięter 12 pokoi 520 m2 Na parterze znajduje się restauracja, 2-5 pięter pokoju do wynajęcia, na każdym piętrze 3 pokoje, jeden z 1 sypialnią i 2 studio.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?