Mieszkanie 3 pokoi 146 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$678,623
$4,648/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

• Adres
    Soi Choeng Thale 14, 1 A1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,648/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    146 m²

Opis

BAN22355

Ten przestronny 146 mkw 3- sypialnia duplex oferuje pet- przyjazne życie zaledwie 500 metrów od dziewiczych brzegów Bang Tao Beach. Z open- plan design, luksusowe udogodnienia i spokojne ustawienie, ta nieruchomość zapewnia idealne środowisko dla rodzin i ich zwierząt domowych.

Lokalizacja:

Położony w tętniącej życiem dzielnicy Bang Tao, ten duplex jest doskonale położony w pobliżu plaży, najlepszych centrów handlowych i kluczowych atrakcji:

  • Bang Tao Beach - 500m
  • Surin Beach - 4 km
  • Boat Avenue & Porto de Phuket - 1.3 km
  • Klub golfowy Laguna - 3,5 km
  • Port lotniczy Phuket - 17 km

Projekt (wewnętrzne / zewnętrzne):

Trzypokojowy duplex 146 m2 łączy elegancki, nowoczesny design z tropikalnymi dotykami, tworząc komfortową, stylową przestrzeń:

  • Powierzchnia mieszkalna i jadalnia z oknami sufitowymi
  • W pełni wyposażona kuchnia z wysokiej klasy wykończenia i urządzenia
  • Przestronne pokoje z budynk- w szafy i łazienkę
  • Prywatny taras odkryty z przygodnymi funkcjami