Willa 4 pokoi 503 m² Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania
$3,48M
$6,924/m²
;
Data aktualizacji: 23.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    503 m²

Opis

BENIDORM

Benidorm, na Costa Blanca, jest ikoną turystyki przybrzeżnej ze złotymi piaszczystymi plażami i tętniącym życiem nocnym. Jego drapacze chmur przed morzem tworzą uznawany na arenie międzynarodowej horyzont. Turystyka w Benidorm opiera się na plażach, takich jak Levante i Poniente, i szerokiej gamie rozrywki, od parków rozrywki do tętniącej życiem sceny nocnej z barów i dyskotek. Styl życia w Benidorm jest zróżnicowany i dynamiczny. Dzięki zróżnicowanej społeczności mieszkającej, przez cały rok cieszy się mieszanką kultur i działań. Lokalna kuchnia, z owoców morza i dań ryżowych, cieszy się w restauracjach i chiringuitos nad morzem. Jest to cel, który oferuje stałą rozrywkę i zabawę, przyciągając turystów w poszukiwaniu słońca, plaży i tętniącego życiem nocnym na hiszpańskim wybrzeżu Morza Śródziemnego.