Mieszkanie 4 pokoi 344 m² Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania
$2,50M
$7,264/m²
;
In CRM: 487036
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $7,264/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    344 m²

Opis

Przedstawiamy unikalny projekt, który przemyśli koncepcję wyłączności i jakości życia. 27 luksusowych willi, każda z własną osobowością, są otoczone przez naturę i zapewniają prywatność. Domy mieszkalne z 3 i 4 sypialniami, prywatny basen, ogród i otwarte przestrzenie, gdzie nowoczesna architektura jest harmonijnie połączona z otaczającą przyrodą. Każda willa jest zorientowana, aby jak najlepiej wykorzystać naturalne światło, widoki i intymność. Loic wille znajdują się w Rincon de Loic, najbardziej ekskluzywnej i spokojnej okolicy Benidorm. Jest to rozwinięty obszar mieszkalny otoczony zieleni, prywatności i ciszy. Wysoka lokalizacja i południowa orientacja willi zapewniają doskonałe oświetlenie przez cały dzień, jak również możliwość korzystania z naturalnego otoczenia, które dają spokój i komfort. Ponadto oferujemy wygodny dostęp do plaż, sklepów i podstawowych usług w zaledwie kilka minut. Z tego miejsca Benidorm odkrywa najbardziej wyrafinowaną stronę, łącząc Cię z najlepszymi na Costa Blanca: przyrodę, gastronomię, kulturę i jakość życia.