Mieszkanie 4 pokoi 112 m² Velez Malaga, Hiszpania

Velez Malaga, Hiszpania
$561,262
$5,011/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $5,011/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    112 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028

Opis

Stylowe Apartamenty z Tarasami Blisko Plaży w Vélez-Málaga

Torre del Mar to jedna z najbardziej autentycznych i spokojnych części wschodniego wybrzeża Costa del Sol, znana z szerokich plaż, tętniącej życiem promenady oraz wyjątkowego lokalnego charakteru. Okolica oferuje doskonale zrównoważony styl życia, gdzie codzienne udogodnienia, restauracje oraz atrakcje rekreacyjne znajdują się w zasięgu ręki, a jednocześnie zachowana jest spokojna, mieszkalna atmosfera. Region łączy tradycyjny andaluzyjski klimat z nowoczesnym stylem życia nad morzem, dzięki czemu jest atrakcyjny zarówno do stałego zamieszkania, jak i na wakacyjne pobyty.

Apartamenty na sprzedaż w Vélez-Málaga znajdują się zaledwie 300 m od plaży, 5 km od Rincón de la Victoria, 40 km od centrum Malagi, 50 km od lotniska w Maladze oraz 120 km od Marbelli.

Części wspólne kompleksu zostały zaprojektowane z myślą o komforcie życia na świeżym powietrzu oraz dobrym samopoczuciu mieszkańców. Centralnym punktem inwestycji jest nowoczesny basen, idealny zarówno do relaksu, jak i spotkań towarzyskich. Uzupełnieniem są starannie zagospodarowane ogrody, które zapewniają poczucie świeżości i prywatności. Projekt obejmuje także funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie wspólne, które mogą zawierać strefy fitness, coworkingowe lub rekreacyjne, tworząc komfortowe i wszechstronne środowisko do życia przez cały rok.