Mieszkanie 3 pokoi 115 m² Mutxamel, Hiszpania

Mutxamel, Hiszpania
$372,112
$3,236/m²
;
In CRM: 469016
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,236/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²

Opis

Nieruchomości w Bonalba Green Odkryj przytulne przestrzenie w unikalnym środowisku. Spacer przez ten kompleks mieszkalny przypomina wizytę w imponującej galerii sztuki współczesnej. Przestronne obszary i wspólne przestrzenie są urządzone w nowoczesnym stylu, z każdym szczegółem przemyślane tak dokładnie jak w prawdziwym dziele sztuki. Każdy kąt tutaj jest stworzony dla odpoczynku i całkowitego relaksu. Korzyści z nowych budynków Bonalba Green Czy jesteś sam, ze zwierzakiem czy z bliskimi, każda przestrzeń jest zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort wizualny i poczucie bezpieczeństwa. W ogólnych obszarach kompleksu znajdziesz: Duża fontanna dekoracyjna, pokryta kafelkami z niebieskimi odcieniami. Obszar basenu otoczony naturalnym trawnikiem. Ulica meble umieszczone w całym miejscu, idealne do odpoczynku i cieszyć się otaczającymi widoki. Małe obszary ze sztucznym trawnikiem i elementami ceramicznymi z wykończeniem pod polerowanym drewnem. Kompleks jest w pełni ogrodzony i wyposażony w interkom wideo, który gwarantuje bezpieczeństwo Ciebie i Twoich bliskich. Życie w pobliżu miasta Muchamel Położony w pobliżu Muchamel (prowincji Alicante), obszar ten oferuje idealne połączenie spokoju i wygodne połączenie z miastem. Ceny mieszkań w tym projekcie wahają się od 266.000 euro do 560.000 euro. Powierzchnia obiektu jest od 99 m2 do 345 m2, z opcjami układu dla 2 i 3 sypialnie, które pozwalają wybrać mieszkanie dla różnych potrzeb i stylu życia.