Dom 5 pokojów 145 m² Benidorm, Hiszpania

Benidorm, Hiszpania
$647,151
$4,463/m²
;
Data aktualizacji: 14.04.2026

• Adres
    Avenida Nicaragua, 35

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    145 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Lokalizacja

  • Nad morzem

Opis

Oferujemy przestronny komfortowy dom w popularnym miejscu turystycznym na Costa Blanca. Dom znajduje się w pobliżu centrum Benidorm - popularne miasto w Hiszpanii, z eleganckich plaż, restauracji, barów, sklepów, różnych rozrywek. Miasto to jest uważane za jeden z kluczowych kurortów w Hiszpanii, a przede wszystkim wyróżnia się wśród innych miast kurortów wybrzeża i całego kraju dla jego licznych wzniesień. Benidorm przyciąga słynne plaże Levante i Poniente, park rozrywki Terra Mitica, parki wodne Aqualandia i Agua Natura, parki rozrywki Mundomar i Terra Natura, sala koncertowa Benidorm Palace. Dom o łącznej powierzchni 145 m2 obejmuje cztery sypialnie, trzy łazienki, pokój dzienny, kuchnia, przestronna jadalnia, taras, duży magazyn i garaż na pięć samochodów. Na miejscu znajduje się basen z kilkoma rekreacji i grill z altanką. Dom jest w bardzo dobrym stanie i znajduje się 1,7 km od eleganckich plaż Benidorm. Cena obejmuje: w pełni wyposażone łazienki z ogrzewaniem podłogowym, wyposażona kuchnia z AGD, klimatyzacja, szafy, lusterka alarmowe, drzwi pancerne, wbudowane szafki, elektryczne żaluzje we wszystkich pokojach, przegrody prysznicowe. Obiekt ten może być zakupiony online bez przyjazdu do Hiszpanii, na kredyt z banku na 3- 6% rocznie. Zakup nieruchomości w Hiszpanii, można uzyskać zezwolenie na pobyt. Nasza firma pomaga w wydaniu dokumentu pobytowego wszelkiego rodzaju.