Kawalerka 3 pokoi 134 m² Silves, Portugalia

Portugalia, Silves, Silves
$781,245
$5,830/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Cena za m²
    $5,830/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    134 m²

Opis

Część ekskluzywnego zestawu tylko sześciu właściwości ta elegancka dwupiętrowa willa, gotowa do ukończenia w 2026 roku, jest idealna jako dom letniskowy, możliwość inwestycji lub stałe miejsce zamieszkania.
Kiedy wchodzisz do obiektu, jesteś witany z otwartym planem kuchni i salonu, który umożliwia dostęp do ogrodu i prywatnego basenu.
Piętro to składa się również z sypialni z budynkiem w szafie i dostęp do tarasu i na zewnątrz. Istnieje również drugi pokój, ponownie z built- w szafie, i oddzielną łazienkę z prysznicem.
Jak wspinać się po schodach są prezentowane z głównej sypialni wraz z garderobą, łazienka i przestronny balkon. Istnieje również inny uniwersalny pokój, ponownie z balkonem.
Każdy pokój tej nieruchomości korzysta z dużych okien, które prowadzą do zewnętrznych obszarów.
Pestana Silves Golf Resort caters dla wszystkich z 18- hole pole golfowe, klub z restauracją, sklep golfowy i kort wiosła.
Kupując nieruchomość z Pestana kupujesz nieruchomość na dobrze utrzymanym ośrodku serwisowanym i zorganizowanym przez profesjonalnie przeszkolony personel zatrudniony przez największą firmę turystyczną w Portugalii i jedną z najlepszych 150 łańcuchów hotelowych na świecie
Zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami wszystkie właściwości Pestana są kupowane z Golf Rights, rabatami na kurorty i kartą gości Pestana, co pozwala na zniżki i przywileje w całej Pestana Group.