Mieszkanie 2 pokoi 69 m², Czarnogóra

$248,168
$3,597/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Lokalizacja

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,597/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Opis

Odkryj ten uroczy apartament z dwoma sypialniami na trzecim piętrze budynku w Djenovici, Riwiera Herceg Novi, przy wejściu do zatoki Boka Kotorska. Spanning 69m ², oferuje urzekające widoki na morze, Portonovi dzielnicy mieszkalnej i jachtu marina, tworząc zachęcającą atmosferę przybrzeżną. Kluczowe cechy obejmują: £taras dachowy idealny do podziwiania panoramicznych widoków Jego własne dedykowane miejsce parkingowe dla dodatkowych udogodnień Sprzedawane nieumeblowane, co pozwala na zaprojektowanie i personalizacji swojego idealnego domu Apartament ten położony jest w malowniczej okolicy Djenovici, korzysta ze swojej bliskości tętniącej życiem Riwiery Herceg Novi - słynnego miejsca celebrowanego przez swój urok historyczny, wspaniałe plaże i tętniącą życiem scenę kulturalną. Apartament posiada otwarty salon z jadalnią, kuchnią, dwoma sypialniami, łazienką i tarasem. Region oferuje wyjątkową jakość życia, gdzie spokój wybrzeża spełnia nowoczesne udogodnienia. Tivat International Lotnisko jest zaledwie kilka minut jazdy od hotelu, zapewniając doskonałą łączność dla osób często podróżujących i łatwy dostęp do międzynarodowych miejsc docelowych. Dzięki europejskiemu rachunkowi właścicielowi zapewniającemu płynną transakcję, apartament ten stanowi wyjątkową okazję do odosobnienia się od morza. Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować oglądanie, nie wahaj się skontaktować z nami.