Mieszkanie 3 pokoi 119 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$398,850
$3,352/m²
;
In CRM: 11120
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.07.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,352/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    119 m²

Opis

A4- 1664. Dwa Sypialnia Apartament w Budva z widokiem na morze

Na sprzedaż Apartament z dwiema sypialniami w Budva z widokiem na morze

Powierzchnia mieszkania 119m2 i znajduje się na 1 piętrze. W budynku jest winda.

Apartament składa się: sala, dwie sypialnie, dwie łazienki, toaleta dla gości, kuchnia ze strefą jadalną, pokój dzienny i taras. Z tarasu otwarcia morze i widok na góry. Po drugiej stronie budynku bardzo piękny park.

Na parterze recepcji budynku 24 godziny.

Możliwość zakupu przestrzeni garażowej.

Odległość do morza 5 minut spacerem.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?