Działki 353 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$209,444
$593/m²
;
In CRM: 120171
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

Opis

Położony w spokojnej i bardzo sought- after dzielnicy Podkošljun w Budwie, ten urbanizowany fabuła stanowi doskonałą okazję do budowy prywatnego domu rodzinnego lub nowoczesnej nieruchomości mieszkalnej w jednym z najbardziej dogodnych lokalizacji miasta.

Ziemia znajduje się w pobliżu szkoły podstawowej, uniwersytetu i nowego centrum handlowego, oferując idealną równowagę między wygodą miejską a spokojną atmosferą mieszkalną. Obszar ten jest dobrze połączony i nadaje się zarówno do trwałego życia i długoterminowych inwestycji.

Zgodnie z warunkami urbanizacji, działka pozwala na budowę budynku mieszkalnego o łącznej powierzchni 188 m ², zorganizowanego na parterze i pierwszym piętrze (P + 1). Maksymalny ślad po budynku wynosi 94 m ², podczas gdy budowa podziemnego poziomu jest również dozwolona, zapewniając dodatkowe miejsce na garaż, magazyn lub pomieszczenia techniczne.

Szczegóły dotyczące własności:

  • Powierzchnia działki katastralnej: 353 m ²
  • Powierzchnia działki miejskiej: 334 m ²
  • Dopuszczalna powierzchnia budowy: 188 m ²
  • Maksymalny ślad: 94 m ²
  • Dopuszczalne podłogi: Parter + 1 piętro (P + 1)
  • Możliwość budowy podziemnej

Rzadka okazja, aby zabezpieczyć dobrze usytuowaną działkę w jednej z najbardziej pożądanych stref mieszkalnych Budvy.