Działki 1 pokój 985 m², Czarnogóra

$116,570
VAT
$118/m²
;
In CRM: 70857
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Lokalizacja

Opis

Na sprzedaż: działka 985 m ² w Donji Kokoti, Podgorica, położona w pobliżu południowo-zachodniego obwodnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu FK Podgorica i DG Arena. Plac znajduje się w strefie, w której zgodnie z PUP (ogólnym planem miejskim) dopuszcza się budowę mieszaną - co oznacza, że nadaje się do budynków mieszkalnych, gościnnych i komercyjnych. 📐 Szczegóły dotyczące gruntów: Powierzchnia: 985 m ² Rozmieszczenie: Donji Kokoti, Podgorica W pobliżu południowo-zachodniego obwodnicy Blisko stadionu FK Podgorica i strefy użytkowania DG Arena Mixed- dozwolone budowę: budynków mieszkalnych Obiekty gościnne (np. restauracja, kawiarnia, motel) Obiekty handlowe (biura, handel detaliczny, serwis itp.) 📍 Korzyści z lokalizacji: Dobry dostęp do obwodnicy i miasta Rozwijanie obszaru z rosnącym potencjałem mieszkaniowym i handlowym Doskonały dla inwestorów planowanie mieszane-wykorzystanie projektów Ta działka jest idealna dla inwestorów i deweloperów chcących zbudować nieruchomość mieszkalną, komercyjną lub kombinowaną w dobrze połączonej części Podgorica.

Lokalizacja na mapie

Powrót do Zostawić wniosek