Willa 3 pokoi 140 m² Lefkimmi, Grecja

Lefkimmi, Grecja, Municipality of Southern Corfu, Municipal Unit of Lefkimmi
$386,908
$2,764/m²
;
In CRM: 169391
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    800 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy domek o powierzchni 140 metrów kwadratowych na wyspie Korfu. Pierwsze piętro składa się z salonu, jednej kuchni, jednej łazienki.
Drugie piętro składa się z 3 sypialni, jednej łazienki.

Z okien widać morze, góry, las. Obiekt posiada kominek, miejsce do grillowania, ogrzewanie. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

Dom znajduje się w obszarze Lefkimmi na południu wyspy, obok rzeki.