Szeregowiec 2 pokoi 160 m² Kalo Chorio, Grecja

Kalo Chorio, Grecja, Municipality of Minoa Pediados, Arkalochori Municipal Unit
$377,827
$2,361/m²
;
In CRM: 62321
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    160 m²

Opis

Na sprzedaż maisonette 160 metrów kwadratowych na Krecie. Maisonette ma 2 poziomy. Parter składa się z salonu, jednej kuchni, jednego prysznica WC, jednego magazynu. 1 piętro składa się z 2 sypialni, salonu, 2 WC z prysznicem. Widok na miasto, morze, góry otwiera się od okien. Są: klimatyzacja.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć