Willa 4 pokoi 200 m² Melissochori, Grecja

Melissochori, Grecja, Oreokastro Municipality, Mygdonia Municipal Unit
$246,214
$1,231/m²
;
In CRM: 166534
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    200 m²

Opis

Na sprzedaż domek trzypiętrowy o powierzchni 200 metrów kwadratowych w Salonikach. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, spiżarni.
Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną łazienką.
Drugie piętro składa się z 3 sypialni, jednej łazienki, jednej spiżarni.

Z okien znajduje się widok na góry, las. Obiekt posiada kominek, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.