Dom 3 pokoi 200 m² Municipality of Nea Propontida, Grecja

Grecja, Municipality of Nea Propontida
$220,898
$1,104/m²
;
In CRM: 829
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²

Opis

Dom położony jest na przedmieściach wsi Nea Gonia (1,5 km), 8 km od popularnej wsi Nea Kalikratia. Istnieje ogród o powierzchni 5000 metrów kwadratowych z drzewami oliwnymi i jest permizja do budowy dodatkowych 120 metrów kwadratowych. W domu znajdują się 2 piętra (100 metrów kwadratowych). Dom składa się z salonu z kominkiem i kuchni, 3 sypialnie, łazienka i wc. Drzwi bezpieczeństwa, okna plastikowe, moskuitto sieci, klimatyzacja, słoneczny system ogrzewania, klimatyzacja, system podlewania ogrodu, filtr wodny.