Mieszkanie 2 pokoi 120 m² Koinoteta Parekklesias, Cypr

Cypr, Koinoteta Parekklesias
$1,71M
$14,234/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

Cena za m²
    $14,234/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Ten wyjątkowy nowoczesny apartament z dwoma sypialniami łączy ekspresyjny design i imponujący zestaw udogodnień stworzonych dla maksymalnego komfortu i wysokiej jakości życia codziennego. Każdy pokój mieszkalny oferuje zapierające dech w piersiach widoki, a elegancki wygląd na zewnątrz łączy dwie przestronne sypialnie i jasne obszary mieszkalne wypełnione naturalnym światłem. Panoramiczne okna i przestronne balkony tworzą gładkie połączenie między wnętrzem a przestrzenią otaczającą, otwierając widoki na morze, marinę i terytorium kurortu, tworząc atmosferę relaksującego życia śródziemnomorskiego. Projekt jest realizowany przez jednego z najbardziej znanych deweloperów luksusowych wyspy i jest częścią ikonicznej nadmorskiej wieży położonej bezpośrednio na terytorium prestiżowego kurortu pięciogwiazdkowego na pierwszej linii morza. Dla mieszkańców dostępny jest basen nieskończoności na dachu, kryty basen, nowoczesna siłownia ekologiczna, saloniki, restauracje i bezpośredni dostęp do plaży. Apartamenty są wyposażone w meble, urządzenia, system VRV, ciepłe podłogi i inteligentną technologię domu. Profesjonalna spółka zarządzająca kompleksu oraz wysoki popyt na czynsz w tej lokalizacji dodatkowo wzmacniają atrakcyjność inwestycyjną obiektu zarówno dla krótkoterminowych jak i długoterminowych leasingu.

Lokalizacja na mapie