Mieszkanie 2 pokoi 97 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$382,411
$3,942/m²
;
In CRM: 244900
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $3,942/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Opis

Położony w południowo-po obszarze Agios Spyridon, Limassol, to pięknie utrzymane 2-pokojowe mieszkanie oferuje idealne połączenie komfortu, wygody i praktyczności. Położony w cichej dzielnicy mieszkalnej, nieruchomość jest częścią dobrze utrzymanego budynku z zaledwie 6 apartamentów, zapewniając prywatność i spokojne środowisko życia. Apartament posiada 2 przestronne sypialnie, 2 łazienki, schowek i zadaszony parking. W pełni umeblowane i wyposażone w klimatyzację we wszystkich pokojach, jest move- in gotowy i idealny zarówno do osobistego życia i inwestycji. Wnętrze zostało niedawno odświeżone przeróbką kosmetyczną, podczas gdy wbudowane szafy zapewniają dużą przestrzeń do przechowywania. Lokalizacja oferuje doskonałą dostępność, z supermarket Sklavenitis, kawiarnie, sklepy, i wszystkie codzienne udogodnienia w odległości spaceru, a także łatwy dostęp do głównych dróg i centrum miasta. Komfortowy i stylowy dom w jednej z wygodnych powierzchni mieszkalnych Limassol.