Mieszkanie 2 pokoi 106 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$863,013
$8,142/m²
;
In CRM: 62823
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.03.2026

Cena za m²
    $8,142/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    106 m²

Opis

Nowoczesny projekt zlokalizowany w obszarze Agios Athanasios, Limassol. Ten trzypiętrowy budynek składa się z 11 luksusowych apartamentów. Główne cechy Wspólny basen Zakryty parking dla każdego apartamentu Magazyn dla każdego apartamentu Dostępność Apartament 3. piętro 2 + 1 sypialnie Powierzchnia wewnętrzna 86,60 m2 Pokryte werandą 18,95 m2 Niepokryta weranda 22,65 m2 Ogród dachowy 103,60 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: W trakcie budowy Data zakończenia: 18 miesięcy