Mieszkanie 1 pokój 80 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$446,426
$5,580/m²
;
In CRM: 76601
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.01.2026

Cena za m²
    $5,580/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

Nowy kompleks podmiejski znajduje się w jednym z najpiękniejszych obszarów Limassol, Ayios Tikhonas, z panoramicznym widokiem na morze, miasto, wzgórza i niekończące się niebo. W tym samym czasie, lokalizacja jest nie tylko oszałamiająco piękne, ale również bardzo wygodne - po tym wszystkim, stąd tylko kilka minut samochodem do centrum miasta, morza i najlepszych hoteli w Limassol. Ten wyjątkowy kompleks oferuje przestronne luksusowe apartamenty i eleganckie penthouses z prywatnym tarasem na dachu. Każda rezydencja posiada jasne, przestronne i funkcjonalne strefy życia, duże sypialnie i widok na balustrady szklane. Tutaj jakość i styl są odzwierciedlone w każdym szczególe dekoracji i wnętrza. Doskonała harmonia przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych tworzy absolutny komfort i piękno. Specyfikacje apartamentów obejmują hydrauliczne i szafy znanych marek europejskich, drzwi wejściowe o wysokim zabezpieczeniu, ramy okien z aluminium termicznego, laminowany parkiet w pomieszczeniach mieszkalnych i wiele więcej. Ogrody krajobrazu i duży wspólny basen tworzą przytulną atmosferę i sprawiają, że życie w kompleksie przyjemne i wygodne. Nowoczesna architektura, przemyślany układ, wysokiej jakości materiały i najnowsze technologie, a także doskonała lokalizacja - wszystko to sprawia, że projekt naprawdę wyjątkowy na rynku nieruchomości Limassol. Efektywność energetyczna A