Mieszkanie 3 pokoi 217 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$3,05M
$14,062/m²
;
Data aktualizacji: 22.01.2026

• Adres
    B3

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $14,062/m²
  • Piętro
    Piętro
    10
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    217 m²

Opis

Ten wielowarstwowy wielofunkcyjny projekt uosabia nową koncepcję życia przybrzeżnego w Larnace, łącząc przestrzenie mieszkalne, handlowe, hotelowe i publiczne w jednym nowoczesnym środowisku zaledwie kilka kroków od Morza Śródziemnego. Tworzy dynamiczną, samowystarczalną społeczność skupiającą się na komforcie, jakości i zrównoważonym rozwoju. Kompleks zajmuje około 350 000 metrów kwadratowych i jest realizowany z naciskiem na przyjazność dla środowiska: planuje się posadzić na swoim terytorium ponad 20 000 drzew, tworząc zieloną i harmonijną przestrzeń dla życia, pracy i rekreacji. Projekt obejmuje nowoczesne budynki mieszkalne z rozwiniętą infrastrukturą, przestrzeniami biznesowymi i współdziałającymi, pięciogwiazdkowy hotel z salonami konferencyjnymi, a także galerie handlowe, restauracje, kawiarnie, promenady i obszary imprez. Rezydencje są wykonane zgodnie z wysokimi standardami i wyróżniają się przemyślanymi szczegółami: podłogi parkietowe, wykończenia marmuru w łazienkach, sufity 3.10 m wysoka, ciepłe systemy podłogowe i centralna klimatyzacja VRV. Wnętrza są uzupełniane kuchniami i szafkami z wiodących europejskich marek, wysokiej jakości kanalizacją i podwójnie szybami. Penthouses mają prywatne tarasy z basenem, a wspólny basen jest dla mieszkańców bloku B. Projekt łączy w sobie prestiżowe położenie, nowoczesną architekturę i wysoki potencjał inwestycyjny.