Mieszkanie 2 pokoi 140 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$618,965
$4,431/m²
;
Data aktualizacji: 9.11.2025

Cena za m²
    $4,431/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²

Opis

Ten wielofunkcyjny kompleks, położony w samym sercu Pafos, łączy wszystkie najlepsze, które mogą dać miasto dla życia i biznesu. To coś więcej niż tylko budynek, przestrzeń koncepcyjna, która płynnie łączy wszystkie aspekty i wymiary ludzkiego życia. Projekt łatwo dostosowuje się do Twojego stylu życia, odzwierciedlając dynamiczny rytm Pafos i jego tętniącej życiem społeczności. Z okien kompleksu znajdują się panoramiczne widoki na morze i góry, strzeżony parking, ogrodzone terytorium i wygodne pomieszczenia magazynowe. Połączenie apartamentów i biur usług tworzy uniwersalne środowisko, w którym komfortowo jest żyć i pracować. Położony w centrum Pafos, kompleks ten jest kilka kroków od zabytków, parków, sklepów, restauracji i obiektów medycznych. Projekt ten obejmuje różne elementy życia ludzkiego w ramach jednego przemyślanego i doskonale wykonanego kompleksu wielofunkcyjnego. Ciesz się wygodą i wygodą przestrzeni, która dostosowuje się do Twojego życia w tym przytulnym mieście gościnnym, zapewniając harmonijne połączenie panoramicznych widoków, bezpieczeństwa, infrastruktury i centralnej lokalizacji.