Mieszkanie 2 pokoi 108 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$562,938
$5,212/m²
;
Data aktualizacji: 6.04.2026

• Adres
    Nafpliou, 20 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,212/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Opis

W samym sercu prestiżowej dzielnicy Agios Nectarios jest unikalny czteropiętrowy projekt, który posiada tylko siedem wykwintnych apartamentów i jeden apartament, zapewniając atmosferę prywatności, komfortu i wyrafinowanego stylu miejskiego. Uprzywilejowana lokalizacja - zaledwie 400 metrów od Makarios Avenue, słynie z butików, restauracji i przytulnych kawiarni - łączy dynamikę centrum z rzadkim poczuciem ciszy. Każdy apartament jest przemyślany na najmniejszy szczegół: przestronne pokryte werandy, harmonijne układy i dekoracje z materiałów wysokiej jakości. Właściciele mogą wybrać kuchnię, szafkę i projekty drzwi z najlepszych marek włoskich. Penthouse koronuje budynek, oferując prywatny ogród dachowy z basenem, barbecue i panoramicznym widokiem. Nowoczesne udogodnienia obejmują strzeżony zadaszony parking z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych, indywidualne magazyny, wideo interkomy i zaawansowanej izolacji cieplnej. Niektóre apartamenty posiadają przestronne powierzchnie, które pozwalają połączyć elegancję wnętrz z przyjemnością życia w świeżym powietrzu. Ograniczona liczba rezydencji, wyjątkowa lokalizacja i nieskazitelne standardy sprawiają, że ten projekt stanowi rzadką ofertę dla koneserów stylu i wyłączności w centrum Limassol.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna