Dom 5 pokojów 278 m² Dromolaxia, Cypr

Dromolaxia, Cypr, Dromolaxia Meneou Municipality
$606,087
$2,180/m²
;
In CRM: 28750
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    278 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    210 m²

Opis

Ten nowoczesny kompleks stylu znajduje się 3 km od Larnaca i oferuje łatwy dostęp do sieci autostrad z Limassol i Nikozja i jest ustawiony na wzniesionej ziemi oferuje niezakłócone widoki na wybrzeże i otaczającego kraju Z prywatnym parkingiem i opcjonalnym basenem, bogate elementy projektowe są widoczne w całym tym rozwoju mieszkalnym z każdej rezydencji z przestronnymi sypialniami, trzy / cztery łazienki, pralnia, ogrody zewnętrzne, prywatne bramy z podjazdem i garażem, w obrębie prywatnej społeczności. Główne cechy Opcje dla własnych projektów domowych Trzy i cztery sypialnie wille jednoosobowe Trzy i cztery łazienki Kuchnia otwarta Łazienka z prysznicem do głównej sypialni Kuchenki, szafy i drzwi wewnętrzne wykonane z wysokiej jakości konstrukcji laminatu z wyborem koloru Podwójne szyby i drzwi przesuwne Rezerwa na jednostki A / C w całym domu Przepis dotyczący kominka Przepis dotyczący składowania System wody ciśnieniowej Panele słoneczne do gorącej wody Przydzielona przestrzeń dla W / M i suszarki Miejsce parkingowe dla 2 Opcjonalne baseny prywatne Indywidualna powierzchnia ogrodu Ogród krajobrazowy w zielonych obszarach projektu Szerokie zastosowanie kamienia i innych materiałów dekoracyjnych na zewnątrz Domy energooszczędne Elastyczność warunków płatności 10-letnia gwarancja strukturalna Instalacje kanalizacyjne i sanitarne UE Centralna antena dla wszystkich kanałów cypryjskich Dostępność Dom Wewnętrzna powierzchnia domu 260 m2 Pokryte werandą 18,50 m2 Ogród 115,34 m2 Status: W trakcie budowy Data zakończenia: 3 kwietnia 2026 r.