Dom 7 pokojów 760 m² Kouklia, Cypr

Kouklia, Aphrodite Hills, Cypr
$3,26M
$4,289/m²
;
In CRM: 30107
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    7
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    7
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    760 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 286 m²

Opis

Jest to ekskluzywny rozwój luksusowych willi na sprzedaż w Pafos. Projektowanie willi zainspirowało doskonałe połączenie współczesnej i śródziemnomorskiej architektury z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów, takich jak kamienne, gliniane dachy i drewno w czystych liniach i dużych otwartych przestrzeniach. Wille są zbudowane na dużych działkach i cieszą się własnym prywatnym basenem, przestronnych wnętrz i dużych tarasów, mając piękne widoki na Morze Śródziemne. Efektywność energetyczna: (B) + (A) Dostępność Domy Powierzchnia wewnętrzna 629,55 m2 Pokryte werandy 87,24 m2 Inne obszary objęte 43,6 m2 Niepokryte werandy 145,71 m2 W tym projekcie jest więcej domów. Status projektu: Plan awaryjny