Pomieszczenie biurowe 305 m² w Limassol, Cypr

$17,285
za miesiąc
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $57/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    305 m²

Opis

Położony na jednej z głównych dróg Limassol, biura są w pełni odnowione od podstaw z tylko oryginalne kolumny pozostawione, które są również wzmocnione. Biura będą miały bardzo wysoki standard wykończenia i zostaną dostarczone około 8 miesięcy od podpisania umowy najmu. Doskonałe połączenie jest do wszystkich obszarów miasta i wszystkich udogodnień w odległości spaceru. Τα γραφεία θα είναι πολύ υψηλού επιπέδου φινιρίσματος και θα παραδοθούν περίπου 8 μήνες από την υπογραφή της σύμβασης ενοικίασης. Εξαιρετική σύνδεση με όλες τις περιοχές της πόλης και όλες τις ανέσεις σε κοντινή απόσταση με τα πόδια.

Klikając "Prześlij zgłoszenie", zgadza się Pani/Pan na to, że Realting i specjaliści od nieruchomości mogą kontaktować się z Panią/Panem za pośrednictwem dowolnego ze wskazanych kanałów. Nie musi Pani/Pan wyrażać zgody na zakup jakiejkolwiek nieruchomości, towarów lub usług. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o przeczytanie Warunków korzystania.

Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty