Business Centre

Cypr, Pafos
$1,77M
$5,083/m²
;
Data aktualizacji: 18.09.2025

• Adres
    Georgiou Karaiskaki, 33 Nepiagogeio Paphou TH Petrideio

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,083/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    349 m²

Opis

Na sprzedaż: half-floor office space on the first level in Business Centre, Pafos.

Nowoczesny projekt wiarygodnego dewelopera. Biuro zajmuje półpiętro o łącznej powierzchni 375 m ² (315 m ² wewnętrzne, 26 m ² wspólne, 34 m ² pokryte werandą).

Układ obejmuje: funkcjonalne pomieszczenia robocze, dostęp do przestronnych sal konferencyjnych i przestrzeni zewnętrznych.
Kluczowe cechy: nowoczesna konstrukcja, energooszczędne systemy, w tym ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja VRF, funkcjonalny układ dla potrzeb biznesowych.

Położony w doskonałej dzielnicy biznesowej Pafos, w otoczeniu banków, restauracji i usług rządowych. Idealny dla firm poszukujących prestiżowego i funkcjonalnego miejsca pracy w samym sercu miasta.

Status własności: w trakcie budowy.
Warunki zakupu: Nie uwzględniono podatku VAT.

Pomieszczenie biurowe mieści się w nowym budynku

Lokalizacja na mapie

Cypr, Pafos
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Finanse
Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?