Mieszkanie 2 pokoi 73 m² Sveti Martin, Chorwacja

Sveti Martin, Chorwacja
$266,193
$3,646/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $3,646/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    73 m²

Opis

W spokojnej części Podstrany, zaledwie 500 metrów od plaży, znajduje się nowoczesny budynek mieszkalny w budowie, w sumie 13 elegancko urządzone apartamenty. Budynek składa się z trzech zintegrowanych konstrukcji z podziemną podłogą, która obejmuje garaż i magazyny. Cały projekt ma na celu oferowanie wysokiej jakości życia, komfortu i praktyczności w wyjątkowej mikrolokalizacji, nad główną drogą, z doskonałą łączność z ruchem.

Jakość konstrukcji i urządzenia najwyższej klasy
Inwestorem projektu jest renomowana firma budowlana o sprawdzonej reputacji w dostarczaniu wysokiej klasy budynków mieszkalnych. Szczególną uwagę zwrócono na jakość i sprzęt budowlany, w tym drzwi odporne na włamania i ognioodporne, doskonałą izolację dźwiękową, nowoczesne klimatyzatory inwertery we wszystkich pokojach, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, a także zewnętrzną stolarkę z okiennicami i moskitierami. Wszystkie apartamenty wyposażone są w funkcjonalny układ, bogate naturalne światło i wysoki poziom wykończenia, od parkietu pierwszej klasy i ceramiki do inteligentnych systemów kontroli klimatu.

Parking w garażu i miejsce do przechowywania wliczone w cenę
Każdy apartament posiada własne miejsce parkingowe garażu i towarzyszące pomieszczenie w piwnicy, wszystkie wliczone w cenę apartamentu końcowego. Lokalizacja pozwala na szybki i łatwy dostęp do wszystkich udogodnień - Split i Omiš są tylko 20 minut samochodem, podczas gdy wszystkie codzienne potrzeby można zaspokoić w samym Podstrana.

Podstrana - mieszanka natury, luksusu i atrakcyjności
W ostatnich latach Podstrana stała się pożądanym miejscem zamieszkania i turystycznym w środkowej Dalmacji. Malownicze plaże żwirowe, krystalicznie czyste morze, bliskość pól golfowych, szlaki górskie i liczne możliwości aktywnego stylu życia sprawiają, że to miejsce jest idealne do życia rodzinnego, luksusowych wakacji lub inteligentnych inwestycji.

Bezpieczne inwestycje o wartości długoterminowej
Przy stabilnym wzroście cen i silnym popycie, zwłaszcza wśród zagranicznych nabywców, Podstrana jest miejscem docelowym gwarantującym bezpieczeństwo i długoterminową wartość dla każdego inwestora.

OPIS APARTAMENTU:
Apartament S- 2-2 - dwupoziomowy (pierwsze i drugie piętro) - powierzchnia mieszkalna 62.99 m2 (2 sypialnie + pokój dzienny / kuchnia / jadalnia + 2 pomieszczenia do przechowywania + łazienka + WC) + balkon (6.60 m2 - południe) + pomieszczenie do przechowywania (1.90 m2) łącznie 65.59 m2 = 229,565 EUR + miejsce parkingowe garażowe 25,000 EUR (16 m2) = 254,565 EUR

Data przeprowadzki: 06 / 2027
Aby uzyskać więcej informacji i rezerwacji, prosimy o kontakt.

SAN PATRIK PREMIUM STANDARD
Nieruchomość jest reprezentowana przez agencję butikową San Patrik, która zapewnia porady ekspertów i indywidualne podejście do każdego nabywcy. Naszym zadaniem jest zapewnienie zweryfikowanej dokumentacji, pełnego bezpieczeństwa prawnego oraz przejrzystego procesu sprzedaży z dostępem do wszystkich kluczowych informacji przed podjęciem decyzji o zakupie.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?