Mieszkanie 2 pokoi 85 m² Sveti Martin, Chorwacja

Sveti Martin, Chorwacja
$297,321
$3,498/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $3,498/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Opis

W spokojnej części Podstrany, zaledwie 500 metrów od plaży, znajduje się nowoczesny budynek mieszkalny w budowie, w sumie 13 elegancko urządzone apartamenty. Budynek składa się z trzech zintegrowanych konstrukcji z podziemną podłogą, która obejmuje garaż i magazyny. Cały projekt ma na celu oferowanie wysokiej jakości życia, komfortu i praktyczności w wyjątkowej mikrolokalizacji, nad główną drogą, z doskonałą łączność z ruchem.

Jakość konstrukcji i sprzęt najwyższej jakości
Inwestorem projektu jest renomowana firma budowlana o sprawdzonej reputacji w dostarczaniu wysokiej klasy budynków mieszkalnych. Szczególną uwagę zwrócono na jakość i sprzęt budowlany, w tym drzwi odporne na włamania i ognioodporne, doskonałą izolację dźwiękową, nowoczesne klimatyzatory inwertery we wszystkich pokojach, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, a także zewnętrzną stolarkę z okiennicami i moskitierami. Wszystkie apartamenty wyposażone są w funkcjonalny układ, obfite naturalne światło i wysoki poziom wykończenia, od parkietu pierwszej klasy i ceramiki do inteligentnych systemów klimatyzacji.

Parking w garażu i miejsce do przechowywania wliczone w cenę
Każdy apartament posiada własne miejsce parkingowe garażu i towarzyszące pomieszczenie w piwnicy, wszystkie wliczone w cenę apartamentu końcowego. Lokalizacja pozwala na szybki i łatwy dostęp do wszystkich udogodnień - Split i Omiš są tylko 20 minut samochodem, podczas gdy wszystkie codzienne potrzeby można zaspokoić w samym Podstrana.