Mieszkanie 2 pokoi 32 m² Crikvenica, Chorwacja

Crikvenica, Chorwacja, Grad Crikvenica
$253,699
$7,928/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $7,928/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Opis

W Crikvenica, mieście o długiej tradycji turystycznej i stałym wzroście popytu na wysokiej jakości zakwaterowanie, nowy kompleks hotelowy jest opracowywany z trzydziestu luksusowo wyposażone apartamenty o powierzchni od 14 do 28 m2. Projekt łączy nowoczesny design, inteligentną technologię i atrakcyjną lokalizację zaledwie kilka minut spacerem od morza i centrum, oferując inwestorom bezpieczną inwestycję ze stabilnym zwrotem z kapitału.

Ta inwestycja to nie tylko zakup nieruchomości, ale wejście do profesjonalnie zarządzanego systemu wynajmu, który zapewnia właścicielom spokój umysłu i pasywny dochód. Full Property Management obejmuje wszystko od marketingu i rezerwacji, poprzez recepcji gości i opieki, do czyszczenia, konserwacji i zarządzania finansowego.

Model ten obejmuje gwarantowany roczny zwrot w wysokości 5% od wartości apartamentu, z realistycznym potencjalnym wzrostem dochodu w wysokości 7- 8% rocznie, a do 9% od trzeciego roku, dzięki optymalizacji cen i wydłużeniu sezonu. Płatności są regularne, przejrzyste i oparte na sprawozdaniach miesięcznych, co czyni inwestycję bezpieczną i przewidywalną.

Wartość projektu dodatkowo wzbogacają luksusowe udogodnienia: strefa wellness z krytym basenem, masaże i zabiegi oraz atrakcyjna restauracja na parterze. Elementy te wydłużają sezon i zwiększają obłożenie, zapewniając większą konkurencyjność w porównaniu do klasycznych mieszkań. Każdy apartament ma możliwość parkowania, a właściciele są również dozwolone użytku osobistego, łącząc inwestycje i styl życia.