Dom 4 pokoi 170 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$319,790
VAT
$1,881/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Rok realizacji
    2018
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²