Mieszkanie 2 pokoi 61 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$191,852
$3,145/m²
;
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $3,145/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Opis

Opis przedmiotu: Przedstawiamy Państwu doskonałe jednopokojowe mieszkanie w jednym z najbardziej pożądanych kompleksów na południowym wybrzeżu Morza Czarnego - "Rajska Gradina", Sveti Vlas. Nieruchomość łączy komfort, funkcjonalność i zapierające dech w piersiach widoki na morze, co czyni ją idealną zarówno do użytku osobistego, jak i jako inwestycję w dochody z wynajmu. Apartament ma powierzchnię 61 m ² i znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą. Orientacja na południe zapewnia mnóstwo naturalnego światła przez cały dzień, a także ciepło i przytulność w każdym sezonie. Układ obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym, przytulną sypialnię, łazienkę z WC i taras z imponującym widokiem na morze - idealne miejsce na relaks z filiżanką kawy lub cieszyć się odkrytym obiadem. Mieszkanie jest oferowane w pełni umeblowane i wyposażone i jest ruchome w gotowości. Wnętrze jest gustownie urządzone, przekazując poczucie komfortu i spokoju. Miejsce parkingowe w podziemnym garażu należy do nieruchomości, która jest znaczącym atutem w tym obszarze. Kompleks "Rajska Gradina" oferuje dobrze utrzymane tereny gminne, pięknie urządzone ogrody, baseny, restauracje, centrum spa, fitness i bezpośredni dostęp do plaży, zapewniając wysoką jakość życia i relaksujące pobyty. Nie przegap okazji do nabycia pierwszej linii nieruchomości z unikalnym widokiem na morze w jednym z najbardziej luksusowych kompleksów w Sveti Vlas! Wyposażenie i osprzęt: Wnętrze mieszkania jest nowoczesne, stylowe i starannie zaprojektowane do ostatniego szczegółu, tworząc przyjemne i przytulne atmosferę życia. Salon jest jasny i przestronny, z wygodnymi meblami i funkcjonalnym układem. Kuchnia jest w pełni wyposażona i harmonijnie zintegrowana z przestrzenią życiową, zapewniając zarówno komfort codzienny, jak i poczucie otwartości. Sypialnia jest cicha i nienagannie umeblowana, z wygodnym łóżkiem i dużą przestrzenią do przechowywania, idealny do odpoczynku i relaksu. Łazienka jest nowocześnie wykończona, z wysokiej jakości materiałów i funkcjonalny design. Szczególną uwagę poświęcono szczegółom - harmonijne barwy, stylowe dekoracje i wybrane materiały tworzą eleganckie ogólne wrażenie. Taras doskonale uzupełnia wnętrze i oferuje wspaniałe miejsce na relaks z widokiem na morze. Lokalizacja: Lokalizacja jest jedną z największych zalet tej nieruchomości. Apartament znajduje się w prestiżowym kompleksie "Rajska Gradina" w Sveti Vlas - cichym i dobrze utrzymanym ośrodku wypoczynkowym znanym ze swojego czystego powietrza, połączenia morza i górskiego klimatu oraz bliskości Sunny Beach. Kompleks znajduje się bezpośrednio nad morzem i oferuje bezpośredni dostęp do własnej plaży, gwarantując maksymalny komfort i wygodę. Otoczenie jest dobrze rozwinięte i zapewniają wszystko, co konieczne - sklepy, restauracje, kawiarnie, usługi medyczne i rozrywki. Zaledwie kilka minut od hotelu znajduje się port jachtowy Marina Dinevi, popularne miejsce na spacery, restauracje i nocne życie. Lokalizacja łączy w sobie spokój i prywatność z szybkim dostępem do tętniącego życiem życia pobliskich ośrodków wypoczynkowych, czyniąc nieruchomość idealnym dla relaksu, jak również dla całorocznego życia lub inwestycji. Różne: Masz pytania o nieruchomość czy chcesz zaplanować oglądanie? Prosimy o kontakt z nami za pomocą podanych danych kontaktowych, bez żadnych zobowiązań.