Mieszkanie 190 m² Sofia, Bułgaria

Bułgaria, Sofia
$469,620
$2,472/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

• Metro
    Lavov Most (~ 1000 m)
  • Metro
    Opalchenska (~ 1000 m)
  • Metro
    Serdika (~ 100 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,472/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²

Opis

Opis przedmiotu: Oferujemy przestronną, czteropokojową maisonette w Sofii, dzielnicy Vitosha, na sprzedaż. Apartament obejmuje 190 m ² i jest rozmieszczony na dwóch poziomach w dobrze utrzymanym budynku znajduje się w cichej dzielnicy mieszkalnej, w pobliżu ambasad. Układ: Pierwszy poziom: - Sala wejściowa - Przestronny salon - Jadalnia - Oddzielna kuchnia z dostępem do tarasu - Sypialnia z tarasem - Łazienka z WC - Magazyn Drugi poziom: - Dwie duże sypialnie (każda około 20 m ²) - Łazienka z WC - Dostęp do dodatkowych tarasów Nieruchomość jest umeblowana i oferuje bardzo przyjemne poczucie przestrzeni ze względu na jej maisonette struktury. Wyposażenie i osprzęt: - Powierzchnia mieszkalna: 190 m ² - 4 pokoje - Maisonette (2 poziomy) - Wielokrotne tarasy - 2 łazienki - Umeblowane - Klimatyzacja we wszystkich pokojach - Możliwe ogrzewanie elektryczne + podłączenie gazu - Piwnica dostępna - Budowa cegieł Lokalizacja: - Sofia - Vitosha - Cichy i ekskluzywny obszar mieszkalny 🌿- Blisko ambasad - Dobra infrastruktura - Szybkie połączenie z centrum miasta Idealny do komfortowego życia w spokojnym środowisku. Różne: - Duża przestrzeń życiowa - rzadko dostępna na rynku - Idealny dla rodzin lub biura domowego - Wysokiej jakości układ - Dobrze utrzymany budynek 🚗 Opcjonalnie: Garaż (25 m ²) dla 50 000 EUR

Lokalizacja na mapie

Bułgaria, Sofia
Edukacja
Opieka zdrowotna

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %