Mieszkanie 2 pokoi 61 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$165,634
$2,715/m²
;
In CRM: 3268
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.02.2026

Cena za m²
    $2,715/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Oferujemy stylowo umeblowany apartament z jedną sypialnią w luksusowym kompleksie „Harmony Suites 14” w kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartament o powierzchni 61 m² znajduje się na parterze.