Mieszkanie 1 pokój 57 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$97,946
$1,718/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,718/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na sprzedaż jest jasny dwupokojowy apartament o powierzchni 57 m ², położony na 4 piętrze dobrze utrzymanego kompleksu mieszkalnego i wypoczynkowego Macon Residence w Sveti Vlas, Bułgaria. Kompleks znajduje się w cichej, zielonej części nad wybrzeżem i oferuje idealne połączenie relaksu, komfortu i nowoczesnej infrastruktury. Apartament składa się z przytulnego salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni i funkcjonalnie wyposażonej łazienki. Szczególną atrakcją jest balkon z imponującym widokiem na morze i okoliczne góry, zapewniając wyjątkową atmosferę i dużą wartość relaksu. Kompleks Macon Residence oferuje liczne udogodnienia, w tym basen, salę fitness, saunę, dobrze utrzymane przestrzenie zielone oraz windę w budynku. Jego położenie nad plażą pozwala na spokojne środowisko życia, a centrum Sveti Vlas, Marina Dinevi jacht port, różne restauracje i sklepy są szybko dostępne. Wyposażenie i osprzęt: Powierzchnia mieszkalna: 57 m ² Piętro: 4 piętro (dostępna winda) Balkon: z widokiem na morze i góry Meble: w pełni umeblowane i gotowe do natychmiastowego obsadzenia Kuchnia: aneks kuchenny (wbudowany w urządzenia, magazyn) Klimatyzacja: dostępna Łazienka: nowoczesny, z prysznicem Podłogi: płytki - łatwe w utrzymaniu i idealne do ciepłego klimatu Okna: duże fronty okien dla dużej ilości światła Internet / TV: dostępne połączenia Budynek / kompleks: Basen zewnętrzny Sala fitness Sauna / obszar wellness Restauracja Dobrze utrzymane zielone przestrzenie Usługa bezpieczeństwa 24 / 7 Lokalizacja: Kompleks Macon Residence znajduje się w cichej, zielonej okolicy nad Vlas Sveti, zaledwie kilka minut od plaży. Jego wzniesiona pozycja oferuje malowniczy panoramiczny widok na morze oraz na Bałkany, które wznoszą się bezpośrednio za miastem. Sveti Vlas jest znany ze zdrowego mikroklimatu, czystego powietrza i połączenia morza i gór. W pobliżu znajdują się: - Plaża Sandy (około 10-15 minut pieszo) - Marina Dinevi - nowoczesny port jachtowy z restauracjami i butikami - Supermarkety, kawiarnie, apteki - Przystanek autobusowy z połączeniami do Sunny Beach i Nessebar - Górskie szlaki turystyczne - Burgas Airport około 30- 35 minut samochodem Lokalizacja jest idealna zarówno dla relaksujących wakacji i długoterminowych pobytów. Różne: Masz pytania dotyczące nieruchomości czy chcesz zorganizować oglądanie? Prosimy o kontakt z nami za pomocą podanych danych kontaktowych, bez żadnych zobowiązań.