Mieszkanie 1 pokój 65 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$72,038
$1,108/m²
;
In CRM: 163750
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Cena za m²
    $1,108/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

Oferujemy do zakupu jednopokojowego mieszkania w kompleksie Rutland Court w miejscowości Resort Ravda.

Rutland Court jest dogodnie położony w pobliżu sklepów, przystanki transportu publicznego i wszystkie niezbędne infrastruktury do komfortowego życia.

Apartament o powierzchni 65m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku i składa się z: wejścia, salonu z kuchnią i jadalnią, jednej sypialni, łazienki i tarasu z widokiem na terytorium kompleksu.

Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie niezbędne wyposażenie i udogodnienia, co czyni go idealnym rozwiązaniem zarówno dla stałego pobytu, jak i udanego wynajmu. Każdy szczegół jest przemyślany, aby zapewnić komfort i przytulność, tworząc uczucie domu od pierwszego dnia.