Mieszkanie 2 pokoi 86 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$178,583
$2,077/m²
;
In CRM: 13666
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

Cena za m²
    $2,077/m²
  • Piętro
    Piętro
    10
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Opis

Apartament znajduje się na 10. piętrze mieszkalnym z windą w budynku w dzielnicy Shkembi Kavaja, pierwszej linii przybrzeżnej z widokiem na Adriatyku. Układ jest zorganizowany przez korytarz, który rozdziela przestrzenie na 1 pokój dzienny wraz z częścią kuchenną, 1 sypialnia, 1 łazienka i 1 balkon. Będąc pierwszą linią od morza, nieruchomość ta oferuje różne udogodnienia i różne możliwości wykorzystania zarówno dla inwestycji i życia. Obszar, w którym znajduje się jest to strefa, która oferuje różne możliwości, a jednocześnie jest również obszar wakacyjny. Apartament posiada regularną i kompletną dokumentację hipoteczną gotową do sprzedaży oraz 86m ² powierzchni wewnętrznej na certyfikacie.

Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę w obiekcie, nie wahaj się skontaktować z nami!