Willa 6 pokojów 220 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$198,007
$900/m²
;
Data aktualizacji: 11.08.2025

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    447 m²

Opis

🆕🏘 2-STOREY VILLA DO SPRZEDAŻY W FUSHA E DRUVE, VLORA.

💶 Cena: 170.000 euro / ogółem

📍 Rozmieszczenie: Sokrat Leka Street, Vlora
📏 Powierzchnia działki: 446.5 m2
🏘 Łączna powierzchnia willi: 220 m2
📜 Z regularną dokumentacją własności
🔑 Każde piętro jest zorganizowane z 2 + 1 apartamenty typologiczne.

✔ Ta dwupiętrowa willa jest doskonałym połączeniem eleganckiej architektury i maksymalnej funkcjonalności.

📍 Willa znajduje się w cichej i bezpiecznej okolicy, która oferuje doskonałe połączenie komfortu i natychmiastowego dostępu do każdej usługi, której potrzebujesz podczas pobytu.

Organizacja wewnętrzna:

🏡 PIERWSZY FLOOR (110 m2)
🚪To jest zorganizowane w dużym salonie, dwie sypialnie, toaleta i weranda. Środowisko jest niewyposażone, z dużą przestrzenią i naturalnym oświetleniem.

🏡 Drugi floor (110 m2)
🚪 Jest zorganizowany w przestronnym salonie wraz z aneksem kuchennym, przedpokoju 2 sypialnie, 1 WC i balkon.

🌳🌤 Środowisko zewnętrzne:
Willa jest otoczona murami i ma